Summer Fancy Food Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Markanızın ya da firmanızın tanıtımında öncelikli olarak yapılacak olan seçimlerin yanı sıra daha fazla prestij elde edebilmek ve daha iyi bit tanıtıma yer açabilmek için fuar katılımlarına yer verebilirsiniz. Yurt içi fuarlarının yanı sıra yurt dışı fuar katılımlarına yer açarak dünya çapında bir tanıtıma yer vermenin avantajını da elde edebilirsiniz. Bu tanıtım seçimlerinizde istediğiniz başarıyı elde edebilmek için ise Global Fuar firmamızdan destek almanız mümkün.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışı fuarları belli zamanlarda farklı konu içeriklerine göre göre düzenli olarak gerçekleştirilir. Fuar katılımı için yapacağınız başvuru aynı zamanda firmanızın da dünya çapında tanınması için önemli bir rol oynayacak olan seçimdir.

Fuar alanları rekabetin daha fazla hissedildiği alanladır. Aynı ürün ya da hizmetlerin farklı çeşitlerinin yer aldığı fuar alanların da öncelikle müşterileri standınıza çekmeniz gerekir. Bu aşamada ise size en kaliteli hizmeti uzmanlığı ve deneyimi ile sunan Global Fuar firmamızdan destek alabilirsiniz.

Summer fancy food stand seçimleriniz için firmamızın sunduğu farklı model seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Arzu ettiğini değişimler ya da yeni tasarım uygulaması ile ilgili de firmamızdan gerekli desteği alma şansınız bulunuyor. Kolay kurulum özelliğine sahip olan stantlarımız bu özelliği ile sunum ve tanıtıma daha çok zaman ayırmanızı da sağlar.

Summer fancy food stand modellerinin yanı sıra tanıtım için gerekli olan malzeme, araç gerek, elektronik cihazlar gibi birçok seçeneği de firmamızdan temin edebilirsiniz. Bunların yanı sıra yurt dışı fuar alanında size önemli bir destek sunacak olan tercüman hostes seçimlerinizi de firmamızdan talep etmeniz mümkün.

Yurt dışı fuar alanında müşterileri kısa sürede standınıza çekmenizi sağlayacak olan farklı hizmet ve ürün seçimlerinin yanı sıra konaklama ve catering hizmetlerimizden de destek almanız mümkün. En ideal tanıtımı en kaliteli sunumlar ile gerçekleştirerek fuar katılımınızı avantajlı ve ayrıcalıklı hale kısa sürede dönüştürmeniz ürün ve hizmetlerimiz ile kolaylıkla mümkün olur.

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili olarak tüm detaylı bilgileri edinmek için müşteri temsilcimizle irtibatta geçebilirsiniz.