Sweet & Snacks Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Markanızın ya da firmanızın tanıtımını gerçekleştirebileceğiniz fuar etkinleri ürün ya da hizmet tanıtımınız da ideal bir biçimde yapacağınız alanlardır. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da düzenli olarak düzenlenen fuarlar bulunuyor. Özellikle yurt dışı fuar katılımınıza yer açarak avantajlı seçimlere yer açmanız mümkün. Bu avantajı elde etmenize destek olan Global Fuar firmamız tanıtımınız için gerekli olan tüm desteği sunuyor.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Yurt dışında düzenlenen birçok fuar etkinliğine katılım sağlayarak firmanızın ya da markanızın tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. İdeal bir tanıtımı elde edebilmek için rekabetçi piyasa içinde dikkat çeken ayrıntılara önem vermeniz gerekir. Tanıtım işleminizde destek alabileceğiniz tercihler için firmamızın sunduğu stand seçimlerinden yararlanabilirsiniz.

Sweet & snacks stand seçimleriniz için destek alabileceğiniz Global Fuar firmamız farklı seçimleri sunuyor. Firmamızda yer alan ahşap stand ile istediğiniz samimi sunumu elde edebilirsiniz. Aynı zamanda maxima stand seçimi ise şık ve etkileyici bir tanıtım için size destek olacaktır. Sadece firmamızda bulunan stantlar değil aynı zamanda hayalinizdeki stand tasarımları içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sweet & snacks stand tercihinizde firmamızın sunduğu ürünler arasında seçim yaparak kolay kullanıma da sahip olan stand seçmenin avantajını elde edebilirsiniz. Kolay kurulum ve söküme sahip olan stand seçimi zamandan tasarruf elde ederek istediğiniz tanıtım işlemini daha hızlı geçiş yapmanıza imkân sunar.

Yurt dışı fuar etkinlik katılımınızda istediğiniz tanıtımı daha kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayacak olan birçok araç gereci de firmamızdan kiralamanız mümkün. Banktan broşürlüğe ve video wall seçimine kadar uzanan liste içinden ihtiyacınıza uygun olan tercihleri kolaylıkla yaparak kiralama seçimine yer açabilirsiniz.

Ürün ya da hizmet tanıtımınız için yer verebileceğiniz sunum ya da model hostes seçiminin yanı sıra yurt dışı fuarların için önemli olan tercüman hostes seçimini de firmamızdan talep edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz bu seçimler doğrultusunda ise daha etkili bir sunum yapabilirsiniz.

Sunumlarınızda ve tanıtım işlemlerinizde firmamızda temin edebileceğiniz tüm hizmet detayları ile ilgili olarak detaylı içeriklere ulaşmak ve tüm bilgileri edinmek için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.