Word Of Congrete Stand
Uluslar Arası Fuar Hizmetleri

Markanızın ya da firmanızın sunduğu ürün ya da hizmetin tanıtımında fuarlardan destek alarak daha çok kitleye ulaşma imkânını elde edebilirsiniz. Fuar seçimlerinde sadece yurt içi değil yurt dışı fuarlarına da yer açarak daha geniş bir alana tanıtımınızı yapma imkânını elde edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz fuar katılımı için firmamızdan gerekli desteği alarak ideal stantlara sahip olmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Standınızın kurulumunda kesinlikle taviz vermediğimiz birçok şeyden biri çalışma sistemimizdir.

1.
PROJE ANALİZİ
Planlanan standın kurulacağı alanın altyapı ve şartlarının araştırılması.
2.
PLANLAMA VE TASARIM
Planlanan standın boyutlandırma, tasarım ve maketlendirilmesi.
3.
KURULUM
Analizi, planlaması, maketlendirilmesi ve projesi kabul gören standın kurulumu.
4.
SONLANDIRMA
Kurulumu tamamlanan standın satışı ve destek süreci.

Katılacağınız fuarlarda marka ya da firma tanıtımlarınızı yaparken ürettiğiniz ürün ya da sunduğunuz hizmet detaylarını aktararak kendinizi daha iyi aktarabilme fırsatını da elde etmiş olursunuz. Sunulacak olan tanıtım işleminde ise Global fuar firmamızın hizmet ve stand uygulamalarından yararlanarak daha iyi bir tanıtım gerçekleştirmenin avantajını da elde edebilirsiniz.

Word Of Congrete stand için firmamızın sunmuş olduğu tercihler arasında en uygun olanı seçerek tanıtımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Farklı stand çeşitlerinin yer aldığı Global fuar firmamızda şık ve etkileyici bir tanıtım için maxima stand tercihine yer verirken daha samimi bir seçim için ise ahşap standa yer açabilirsiniz. Aynı zamanda stand modellerimiz içinde yer alan modüler stantları da seçmeniz mümkün.

Stand modellerimiz birçok tanıtım için uygun olan seçimler ile sunulurken daha farklı tercihlere yer vermek istiyorsanız firmamızdan destek alarak yaratılacak yeni stand tasarımı içinde yardım alabilirsiniz.

Kolay kuruluma sahip olan stantlar aynı zamanda gizli montaj özelliğine sahip olması ile de dış alanda görüntü kirliliğine neden olan bir durumun yaşanmasına sebep olmaz. Fuar alanında gerçekleştireceğiniz tanıtım işlemi için gerekli olan fuar malzemelerini de firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Word Of Congrete stand içinde fuar malzemelerini kiralayarak tanıtımınız daha etkili bir biçimde gerçekleştirmenin ayrıcalığını elde etme şansınız bulunuyor. Bunun ile beraber ürün ya da hizmetini veya firma tanıtımınız için hostes seçimlerini de firmamızdan gerçekleştirme imkânınız bulunuyor. Model ve servis için hostes seçmenin yanı sıra tercüman hostesi de firmamızdan temin etmeniz mümkün.

Gerçekleştireceğiniz yurt dışı fuar tanıtımınız ile ilgili ihtiyacınız olan ya da talep ettiğiniz tüm seçimler ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçebilirsiniz.